Novinky

 

 

 

Prolight&Sound 2018

Stánek na PL&S

Na letošním veletrhu Prolight&Sound ve Frankfurtu nad Mohanem jste kromě kompletního portfolia i novinek (např. line-array Focus Venue Beam Steering, subwooferů Perform PS-850 nebo zesilovačů ve třídě D DI-series) na stánku Fohhn s tradičním umístěním v hale 3.1 F81 mohli vychutnat také špičkový zvuk velkých PA systémů na prostranství mezi halami 3 a 4. Během pravidelného předvádění byla možnost si porovnat reprodukci různých stylů hudby od techna po rock, včetně mluveného slova. Prostřednictvím Focus Venue Beam Steering posluchače ohromila možnost plynulé změny vyzařovaného směru v rozsahu +40°až -40° v reálném čase.

 

 

Prolight&Sound 2017

Stánek na PL&S

Novou generaci reprosystémů Linea Focus s ovládáním směru vyzařování a digitálních zesilovačů řady DI series s digitálními vstupy včetně AIREA rozhraní můžete vidět na letošním  veletrhu Prolight&Sound ve Frankfurtu nad Mohanem. Od 5. do 7. dubna na stánku F81 v hale 3.1 se můžete seznámit s celým sortimentem značky Fohhn včetně všech posledních novinek.

 

 

 

 

ISE 2017

Linea FocusNa veletrhu ISE 2017 představí Fohhn novou generaci reprosystémů Linea Focus s možností volby vstupních konektorů mezi Dante a Optocore. Poslední modely jsou rovněž osazeny digitálním rozhraním AES/EBU i AIREA.
Uvidíte také nové zesilovače řady DI s analogovými i digitálními vstupy odpovídajícími Linea Focus.
Úplnou novinkou je řada Media-Series, která je určena pro videokonference a poskytuje zvuk s dokonalou srozumitelností hlasu.
Stánek Fohhn najdete v hale 7-H190.