Společnost

Společnost Fohhn se věnuje vývoji, výrobě a distribuci profesionálních reproboxů a ozvučovacích systémů již více jak osmnáct let. Firemní slogan „ Sound. Innovation. Design“ jednoduše vyjadřuje základní filosofii společnosti Fohhn.

Výhradním distributorem Fohhn pro ČR a SR je od roku 2004 společnost Panter spol. s r.o.

 

10 důvodů, proč zvolit výrobky společnosti Fohhn

1. 20 let zkušeností

Společnost Fohhn se věnuje vývoji a výrobě reprosoustav vysoké kvality více než dvacet let. Každý samostatný komponent těchto reprosoustav prochází přísnou elektronickou, akustickou a vizuální kontrolou.

2. Kvalita „Made in Germany“

Všechny reproboxy Fohhn jsou vyvinuty a vyrobeny v Německu. Výzkum a vývoj, finální výroba i kontrola kvality probíhají na jihu Německa ve městech Nurtingen a Neuffen.

3. Koncept jednoduchosti a maximální spolehlivosti

Extrémní spolehlivost, excelentní zvuková kvalita a jednoduchá obsluha. Hlavním záměrem firmy Fohhn je vyrábět systémy, poskytující špičkovou technologii a promyšlený funkční design.

4. Servis a poradenství

Společnost Fohhn poskytuje komplexní servis a poradenství k otázkám instalace, vhodného nastavení a umístění reprosoustav. 

5. Výzkum a vývoj

Fohhn se soustředí na vývoj produktů i optimalizaci výrobních procesů.  Uvedení nového výrobku na trh vždy předchází série komplexních testů.

6 Originální design a prvotřídní zpracování

Při vývoji produktů je kladen důraz na maximální funkčnost a ergonomii při zachování estetiky. Nadčasový design je součástí filozofie společnosti Fohhn.   

7. Soulad s životním prostředím

Od vývoje, přes výrobu a distribuci, na všechny procesy se vztahují přísné ekologické standardy.  Pro balení výrobků se používají pouze recyklovatelné materiály.

8. Semináře a školení

Fohhn pravidelně pořádá prezentace, semináře a školení pro zaměstnance a obchodní partnery.

9. Zaměstnanci

Zaměstnanci společnosti Fohhn jsou kvalifikovanými odborníky a mnoho z nich má praxi se zvukovými systémy na pozicích zvukařů, nebo jsou sami aktivními hudebníky.

10. Mnoho spokojených zákazníků

Po světě je již mnoho zákazníků, kteří vložili svoji důvěru právě do značky Fohhn.  Jmenujme alespoň některé z nich: Mnichovské letiště, Kreml v Moskvě, sportovní stadion Jeon-Ju v Jižní Koreji. Mnoho zvučných jmen popové, jazzové i klasické scény koncertuje s ozvučovací technikou Fohhn . Například Miles Davis, Status Quo i Royal London Philharmonic Orchestra.  Také renomované společnosti, jako Daimler, BMW, Audi, Porsche, SAP a Siemens jsou vybaveny produkty Fohhn.